Доставка будматеріалів

Доставка по місту

до 2000кг – 800грн
до 5000кг – 1400грн
до 10000кг – 2000грн

Самовивіз у Харкові

вул. Військова, 5

Години роботи:
Пн – Пт: 8:30 – 15:00

Варіанти оплати

готівкою з доставкою
на р.з ПДВ або ФОП
на банківську карту

Доставка по Харківській області

Наша команда займається професійною доставкою будматеріалів по всій Харківській області. Ми надаємо зручні та надійні рішення для тих, хто цінує якість і оперативність. Переваги нашої доставки забезпечують комфорт і впевненість у тому, що ваше замовлення буде виконано на найвищому рівні.

Як замовити доставку:

  1. Зв’яжіться з нашим менеджером: Для оформлення доставки по області, просто зв’яжіться з нашим досвідченим менеджером. Він професійно підбере оптимальний варіант доставки і розрахує вартість з урахуванням усіх параметрів.

  2. Уточніть час доставки: Разом із менеджером ви зможете домовитися про найзручніший час доставки, який відповідає вашому графіку. Ми цінуємо ваш час, тому гарантуємо точне дотримання узгодженого часу.

Наші обіцянки:

  1. Найкраща ціна в Харкові: Ми розуміємо, що вартість доставки відіграє важливу роль при виборі постачальника. Тому наша команда докладає всіх зусиль, щоб забезпечити найнижчі ціни на доставку в Харкові. Ми робимо все можливе, щоб економія ваших коштів залишалася на першому місці.

  2. Збереження вантажу: Ми беремо на себе відповідальність за кожну поставку. Ваші будматеріали будуть ретельно упаковані та забезпечені надійним захистом, щоб ви отримали товар в ідеальному стані. Якість і збереження – наші головні пріоритети.

Ми готові зробити доставку будматеріалів максимально зручною та вигідною для вас! Наш досвід і професіоналізм – ваше впевнене рішення у світі будівництва та ремонту. Замовляйте доставку у нас і отримайте надійного партнера, готового підтримати вас на кожному етапі!

Зробіть правильний вибір – обирайте “Інтернет-магазин Профі”!